22 січня Закарпатському інституті післядипломної освіти пройшов перегляд відеозаписів музичних номерів обласного фольклорного фестивалю «Пісня єднання», присвяченого відзначенню Дня Соборності України.
Обласний Фестиваль було організовано з метою розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку, виявлення та підтримки обдарованих дітей, виховання у дошкільнят почуття патріотизму, любові до України, відродження духовності та інтересу до культурних надбань Закарпаття, залучення юних земляків до традицій народної творчості, пісенності, фольклору з елементами сучасності, які відображають різдвяно-новорічні традиції.
Завдяки зусиллям музичного керівника нашого закладу та старанням вихованців групи ''Дзвіночок'' наші ''Різдвяні янголятка'' здобули найвищу музичну нагороду у номінації ''Новорічно-різдяна пісня''

Вода джерельна, мов жива,
Вона – життя основа
Природу хочеш зберегти?
Тож не забудь про неї ти!
РІЗНОВІКОВА ГРУПА